Co říkáte na lepší kondici i náladu? Zkuste pilates

Cvičení vám přinese

Pilates propojuje fyzický trénink s dechovým a relaxačním cvičením do jednoho celku. Posílíte tak tělo a zároveň si odpočinete od všedních starostí.

Naučíte se vnímat sami sebe

Nejde o to se po celodenním sezení v kanceláři zničit ve fitku. Pilates pracuje s pohybem, dechem a gravitací. Ty navodí soulad mezi tělem a hlavou.

Prevence dlouhodobého zdraví

Cvičení aktivuje hluboké vnitřní svaly. Ty vás naučím správně ovládat. Díky tomu se zbavíte bolesti zad, končetin nebo vnitřních orgánů.

Pryč s přetrvávajícími problémy

Jste po úrazu, cítíte se slabá po porodu, trpíte svalovou dysbalancí? Za pomocí jemných akcí se vám vrátí síla a emocionální pohoda.

Pro všechny bez rozdílů

Věk, kondice, nadání na sport nehraje žádnou roli. Pilatesova metoda nejede na výkon, ale na posílení těla i duše.

Zlepší držení těla, uvolní nohám

Díky zpevnění střední části těla se vám bude lépe stát i dýchat. Správné držení navíc napomůže ke štíhlým nohám.

Komplexní cvičení na celé tělo

Když se spojí pohyb s dechovým a relaxačním cvičením, zlepší se vám odolnost, koncentrace i sebevědomí.

O mých lekcích říkají

Na YouTube jsem s našla Věrčino cvičení na zápěstí. Už po pár dnech cítím velkou úlevu, v noci se nebudím úpornou bolestí v rukou. Za to jsem moc vděčná. I když mě ruce ještě pobrnívají, věřím, že pravidelným cvičením těchto velice účinných cviků se i to brzy zlepší. Pak se s chutí pustím do dalšího Věrčina cvičení – Pilates pro pevné hýždě a krásné, štíhlé nohy.
Alena Kupková

Vyzkoušejte si online pilates

Vyberte si svůj plán

Začátečníci
1199 Kč
1000 Kč
10 lekcí
Trénujeme základní postoj, principy zdravého pohybu a krátké sestavy. Věnujeme se vědomé práci s dechem, propojujeme je se základními cviky.
Čtvrtek: 17:00–18:00
Pokročilí
1199 Kč
1000 Kč
10 lekcí
Spojujeme principy zdravého pohybu se správným dechem a náročnějšími cviky. Ty navazují do větších bloků cviků na vybrané partie těla.
Úterý: 17:05–18:05

Kam chodíme cvičit

Cvičení probíhá formou 10 předem zaplacených, po sobě následujících, lekcí. Začít můžete kdykoliv během roku. U veřejného cvičení jsou vám k dispozici podložky a jiné pomůcky, jen cvičební pás je třeba mít vlastní.

Raději byste pilates soukromě nebo v páru?