Začněte s jógou a vezměte si svou sílu zpět

Cvičení vám přinese

Cvičím lehce dynamickou jógu. Je jemná a zapojuje svalstvo, o kterém jste ani netušili. Břicho, nohy, záda, ale i svaly mezi lopatkami či žebry. Levou zadní tak vyjdete shody či doběhnete tramvaj. A budete se cítit skvěle.

Zpevníte a vytvarujete tělo

Získáte rovnováhu a pružnost

Zbavíte se bolesti zad i napětí svalů

O mých lekcích říkají

Přestože jsem sportovala a jsem štíhlejší, záda mě bolí už 20 let. V mládí jsem závodně tančila a hrála volejbal. I po úrazu ve 21 letech jsem nadále snažila cvičila aspoň 2x týdně. Po prvním porodu ve 38 letech mi syn pohnul kostrčí. Zahy se opět objevily problémy se zády a ještě se zhoršily. Těžko se mi chodilo, při předklonu se mi dělaly mžitky před očima. Přestože jsem po porodu chodila na rehabilitace půl roku, nic mi od bolesti zad nepomáhalo. Dokonce jsem skončila na 3 dny na kapačkách.

Až mi kamarádka poradila, ať jdu s ní na jógu. Neuvěřitelné se stalo pravdou. Po třech cvičeních power jógy a pilates s Věrkou jsem přestala mít problémy s mžitky před očima. Asi se mi vyrovnal tlak a záda mě přestala bolet. Neříkám, že cvičení je jednoduché. Ale pod vedením paní Veitové jej zvládne každý. Naučí vás správně dýchat, neboť to je základ při cvičení, soustředit se na své tělo a naslouchat mu, aby bylo v harmonii a bez bolesti 🙂 Na závěr cvičení vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.
Květa Křivová
Milá Věrko, už dlouho se ti chystám poděkovat. A mám toho na srdci víc. Díky za individuální přístup, obrovskou dávku empatie, velkou odbornost a bohatou zkušenost. Když s tebou cvičím jógu, mám pocit, že přesně víš, proč a jak se to dělá. Z tvých lekcí odcházím naprosto spokojená a obohacená!

A samozřejmě, že nejde jen o cvičení. Ty dokážeš vycítit, co v daný okamžik člověk potřebuje. Díky tobě se mohu stále posunovat kupředu a zdolávat své cíle a sny. Velmi si vážím této tvé „práce“ nebo spíše poslání. Obdivuji tvou životní energii, kterou vyzařuješ do okolí. Ještě jednou děkuji. Těším se na další setkávání. 
Veronika Skorunková

Kromě fyzičky se vám zlepší i psychika

Na lekcích pravidelně opakujeme základní jógové pozice – ásany. Ty následují jedna za druhou. Podporujeme je hlubokým a řízeným dechem. Kromě těla tak uklidníte i mysl.

Správným dýcháním odbouráte stres

Uvolníte se a zrelaxujete

Rozproudíte skrytou energii v těle

Vyzkoušejte si jógu online

Vyberte si svůj plán

Stretch a relax jóga
160 Kč
140 Kč
Cena lekce při měsíčním předplatné
Společně se zaměřujeme na principy zdravého pohybu, dechové techniky, relaxaci a jógové protažení.
Úterý: 15:50–16:50
Čtvrtek: 16:50–17:50
Jednorázový vstup: 160 Kč/h
Dynamická flow jóga pro pokročilé
160 Kč
140 Kč
Cena lekce při měsíčním předplatné
Věnujeme se dynamické józe s náročnějšími pozicemi. Cvičení je určeno všem, kteří už několik let jógu praktikují.
Čtvrtek 18:00 –19:00
Jednorázový vstup: 160 Kč/h

Kam chodíme cvičit

Cvičení probíhá formou 10 předplacených, po sobě jdoucích, lekcí. Začít můžete kdykoliv během roku. Podložky jsou vám k dispozici na místě.

Raději byste jógu v soukromí? 

Dle požadavků sestavím jógu přímo na míru vašemu tělu. Máme prostor vypilovat jógové asány, dýchání i mudry. Ukážu vám, jak uvolnit pohybový aparát i orgány. Diskrétně a v soukromí.