Začněte s jógou a vezměte si svou sílu zpět

Cvičení vám přinese

Cvičím lehce dynamickou jógu. Je jemná a zapojuje svalstvo, o kterém jste ani netušili. Břicho, nohy, záda, ale i svaly mezi lopatkami či žebry. Levou zadní tak vyjdete schody či doběhnete tramvaj. A budete se cítit skvěle.

Zpevníte a vytvarujete tělo

Získáte rovnováhu a pružnost

Zbavíte se bolesti zad i napětí svalů

O mých lekcích říkají

Přestože jsem sportovala a jsem štíhlejší, záda mě bolí už 20 let. V mládí jsem závodně tančila a hrála volejbal. I po úrazu ve 21 letech jsem nadále snažila cvičila aspoň 2x týdně. Po prvním porodu ve 38 letech mi syn pohnul kostrčí. Zahy se opět objevily problémy se zády a ještě se zhoršily. Těžko se mi chodilo, při předklonu se mi dělaly mžitky před očima. Přestože jsem po porodu chodila na rehabilitace půl roku, nic mi od bolesti zad nepomáhalo. Dokonce jsem skončila na 3 dny na kapačkách.

Až mi kamarádka poradila, ať jdu s ní na jógu. Neuvěřitelné se stalo pravdou. Po třech cvičeních power jógy a pilates s Věrkou jsem přestala mít problémy s mžitky před očima. Asi se mi vyrovnal tlak a záda mě přestala bolet. Neříkám, že cvičení je jednoduché. Ale pod vedením paní Veitové jej zvládne každý. Naučí vás správně dýchat, neboť to je základ při cvičení, soustředit se na své tělo a naslouchat mu, aby bylo v harmonii a bez bolesti 🙂 Na závěr cvičení vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.
Květa Křivová
Milá Věrko, už dlouho se ti chystám poděkovat. A mám toho na srdci víc. Díky za individuální přístup, obrovskou dávku empatie, velkou odbornost a bohatou zkušenost. Když s tebou cvičím jógu, mám pocit, že přesně víš, proč a jak se to dělá. Z tvých lekcí odcházím naprosto spokojená a obohacená!

A samozřejmě, že nejde jen o cvičení. Ty dokážeš vycítit, co v daný okamžik člověk potřebuje. Díky tobě se mohu stále posunovat kupředu a zdolávat své cíle a sny. Velmi si vážím této tvé „práce“ nebo spíše poslání. Obdivuji tvou životní energii, kterou vyzařuješ do okolí. Ještě jednou děkuji. Těším se na další setkávání. 
Veronika Skorunková

Kromě fyzičky se vám zlepší i psychika

Na lekcích pravidelně opakujeme základní jógové pozice – ásany. Ty následují jedna za druhou. Podporujeme je hlubokým a řízeným dechem. Kromě těla tak uklidníte i mysl.

Správným dýcháním odbouráte stres

Uvolníte se a zrelaxujete

Rozproudíte skrytou energii v těle

Vyzkoušejte si jógu online

Vyberte si svůj plán

Jóga pro mírně pokročilé
170 Kč
140 Kč
Cena lekce při předplatném
Spolu se zaměříme na principy zdravého pohybu. Dále jednoduché, ale funkčně provedené asány a dechová cvičení. Při cvičení využijeme jógové bloky a pásy.
Úterý: 15:50–16:50
Jednorázový vstup: 170 Kč/h
Stretch a relax jóga pro začínající
170 Kč
140 Kč
Cena lekce při předplatné
Pracujeme s principy správného a zdravého dechu a pohybu, které využijete v každodenních činnostech. Při lekcích cvičíme s jógovými bloky a pásy.
Čtvrtek: 16:50–17:50
Jednorázový vstup: 170 Kč/h
Flow jóga pro pokročilé
170 Kč
140 Kč
Cena lekce při předplatné
Dynamická flow (plynulá) jóga s náročnějšími pozicemi. Cvičení je určeno všem, kteří už několik let jógu praktikují. Zaměřujeme se na intenzivní protažení i posílení.
Čtvrtek 18:00 –19:00
Jednorázový vstup: 170 Kč/h

Novinky při jógovém cvičení

Jóga pro mě nepředstavuje jen fyzické cvičení, ale celkový přístup k životu. Proto do ní nově zařazuji prvky, které dokážou čistit, uvolňovat a uzdravovat fyzické i emocionální tělo. Jejich využití je vždy dobrovolné.

Používání esenciálních éterických olejů

Harmonizace zvukem pomocí tibetské mísy či zvonkohry koshi

Zařazení dechových technik pro zlepšení zdraví

Kam chodíme cvičit

Informace k předplatnému a jednotlivým vstupům

 

  • Předplatné zahrnuje 16 lekcí probíhajících od září do Vánoc. Cena předplatného činí 2 240 Kč. Jedna lekce tak stojí 140 Kč.
  • Předplatné lze zaplatit bankovním převodem na účet 670100-2205788574/6210 nebo v hotovosti, vždy oproti dokladu pro pojišťovnu či zaměstnavatele.
  • Mezi vánočními svátky nabízím předplatitelům 2 hodiny zdarma jako dárek.
  • Ten, kdo nebude moct odchodit vše, tak si mezi Vánocemi může nahradit dvě hodiny. Kdyby bylo stále třeba, přeložím 1 lekci do dalšího pololetí.
  • Zameškané lekce lze nahradit v jiný den.
  • Pokud chcete na lekce chodit bez předplatného, vyjde jednotlivá hodina na 170 Kč.

Raději byste jógu v soukromí? 

Dle požadavků sestavím jógu přímo na míru vašemu tělu. Máme prostor vypilovat jógové asány, dýchání i mudry. Ukážu vám, jak uvolnit pohybový aparát i orgány. Diskrétně a v soukromí.