Kvantová terapie

je rychlá a efektivní vědecká metoda, která zmírňuje bolest a podporuje hojení. Vytváří okamžité změny, které lze vidět a pociťovat v těle.

Pracuje na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontánně a bezprostředně navodí atmostéru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení.

Působí ještě dlouho po úvodním sezení, jemně vyrovnává a odstraňuje fyzické a emocionální bloky, které brání pocitu duševní pohody. Posiluje léčivé uvědomění jak v terapeutovi, tak v klientovi. Aplikace této metody obvykle přináší pocit uvolnění a klidu.

Tato metoda je založená na čistém uvědomění si toho, co chceme napravit. Čisté uvědomění, které má každý z nás, je mocným obnovitelem toho, co se pokazilo.Symptomy jako bloest, zmatek a deprese nám ukazují, že nám něco chybí, že se v těle/mysli zhroutil řád. Ať už jde o zlomenou nohu, či zlomené srdce, zmatek působí v protikladu k hladce fungujícímu, produktivnímu a milujícímu tělu/mysli.

Zdraví je řád. Čím více řádu v nás je, tím jsme zdravější, šťastnější. Když se zdraví začne hroutit, užíváme spousty léků a terapií k tomu, abychom řád v našem těle/mysli znovu nastolili.

Žijeme ve světě vibrací. I naše tělo a orgány mají své vibrace, svou energii. Pokud tyto vibrace fungují synchronně, jsme zdraví. Jakmile se synchronicita naruší, cítíme nepohodlí a změny nejprve v psychické oblasti. Pokud neposloucháme signály naší duše, která nás tím upozorňuje, že se děje něco, co nám nesvědčí, nerovnováha se začne projevovat v našem těle. Zpočátku možná jen "nějakou" bolestí, následně pak onemocněním.

Tradiční systém léčení, jako je moderní medicína, akupunktura, fyzioterapie a techniky využívající jemné energie, fungují na základě znovunastolení řádu vibrací. Čím více léčivá vibrace odpovídá vibraci zdravého organismu, tím úplnější je léčení. Někdy ovšem může samotné léčení určitými prostředky vyvolat poruchu, a to v případech, kdy terapie odpovídá léčení jen částečně, jak tomu bývá u léků na předpis, kdy se ve většině případů objevují vedlejší účinky. Jinými slovy - čím blíže je systém léčení čistému využítí vln či vibrací, tím nižší je riziko vzniku vedlejších účinků. Tím se dostávám opět k čistému uvědomění.

Čisté uvědomění není vibrace, ale zdroj vibrace. Je to potenciální řád a energie skrývající se za každou formou. A tak funguje kvantová terapie - neboli kvantové unášení.

Tato metoda zdůrazňuje uvědomění namísto procesu. Není tedy léčitelskou metodou. Je to proces, kterým se dopracujeme čistého uvědomění. Léčení je tedy vedlejším účinkem toho, že si uvědomujeme. To také znamená, že léčitelem není terapeut, ale čisté uvědomění.