Uvolnění fyzické bolesti

Jakákoliv bolest je rozsvícenou kontrolkou, která nás má upozornit na to, že jsme odbočili ze své cesty. Říká nám: "Člověče, zastav se, jdeš špatně, přehodnoť, co děláš a udělej změnu ve svém životě".

  • Jste ve fázi, kdy Vás stále něco bolí (hlava, záda, klouby, dušička...), ale lékaři nic nezjistili?
  • Zkusili jste už "všechno", ale nic nezabírá?
  • Bylo Vám sděleno, že "to je věkem", "s tím už se nedá nic dělat", "smiřte se s tím",  "s tím se musíte naučit žít"?
  • Máte stále málo energie, jste unavení, vyčerpaní, bez nálady?
  • Užíváte spousty léků a nic Vám nepomáhá?
  • Chcete to změnit, najít ztracenou sílu, doopravdy se uzdravit a začít znovu žít plnohodnotný život bez bolesti?
  • Můžete to mít jinak, jestliže budete chtít.

Kontaktujte mě a společně najdeme ideální řešení Vašich potíží, vnitřní sílu, která nastartuje sebeozdravný proces. Je možné, že se postupně zbavíte všech nebo alespoň většiny léků. Jediné, co k tomu potřebujete, je CHTÍT s tím něco dělat, tzn. Váš aktivní přístup.

Každá bolest, ať už jde o psychickou nebo fyzickou, nám bere energii, nutí nás soustředit se na ni a brání nám v tom, co chceme dělat, kam chceme jít. To je v pořádku, protože se opravdu máme zastavit, uvědomit si, co a jak děláme, co nám to a našemu okolí přináší.

Farmaceutický průmysl vyrábí spousty analgetik, antidepresiv a jiných léků, které tělo lekají (předepisují je lékaři - že by lekali své pacienty?...). Tím vyšroubují kontrolku, která zběsile na majitele bolavého těla bliká, aby ho upozornila, že někde "soudruzi z NDR udělali chybu". Majitel polkne pilulku, tělo se lekne, přestane na chvíli bolet a tak se vrátí zpět do vyjetých kolejí, které ho však dovedly k  bolesti. Problém se přesune jinam a projeví se jako větší bolest někde jinde nebo už jako konkrétní onemocnění. Hurá, máme diagnózu, lékaři si nás přehazují jako horký brambor, protože řezání nepomohlo, léky také ne a majitel nemocného těla (ale hlavně duše, která zoufale klepe, ale nikdo neslyší) chodí od vyšetření k vyšetření, bere čím dál více pilulek, leč, výsledek ve formě plného zdraví se nedostavuje. Jak je to možné? Jednoduše - dělá stále stejné věci, které ho dovedly až sem a nezměnil ve svém životě nic. Kromě toho, že se plně a pasivně vložil do rukou lékařů a léků, které za něj však problém nevyřeší, jen potlačí. Pokud totiž děláme stále stejné věci, ale očekáváme jiné výsledky, jsme naivní blázni.